Open Mic ve Variaci

Open Mic

Přijďte si užít večer plný hudby, uměleckých vystoupení a kreativity na naši opakovanou událost Open Mic ve Variaci v Olomouci! Open Mic je otevřená pódiová akce, která dává prostor jak zkušeným umělcům, tak i nadějným nováčkům, aby předvedli své umělecké dovednosti.

Ve Variaci, jednom z nejoblíbenějších kulturních míst v Olomouci, se setkáte s živým a přátelským prostředím, které vás zaručeně nadchne. Naše událost Open Mic je otevřená pro všechny hudební žánry, básně, komedii, taneční vystoupení a další formy umění. Můžete se těšit na neuvěřitelně talentované umělce, kteří sdílejí své vášně a tvůrčí vize s publikem.

Prostor pro všechny

Jestliže se cítíte odvážně, můžete se sami přihlásit a vystoupit na naší pódiu. Bude to skvělá příležitost pro vaši vlastní seberealizaci a získání zpětné vazby od publika. Pokud se nechcete stát vystupujícím, přesto vás srdečně zveme, abyste se k nám přišli podívat, poslouchat a povzbuzovat naše úžasné umělce.

Každou třetí neděli od 19h!

Open Mic ve Variaci se koná pravidelně, a to každou třetí neděli od 19:00 do 22:00.

Vstupné je dobrovolné, můžete tak zažít skvělý večer plný umění a zároveň podpořit svého favorita. Přijďte se k nám přidat a objevte nové talenty, navážete nové přátelství a zažijte inspirativní atmosféru Open Micu.

Tak neváhejte a přijďte zažít jedinečný večer plný umění, zábavy a kreativity na Open Mic ve Variaci v Olomouci!

Chci se registrovat!

Pro registraci použijte prosím tento formulář:

Registrační formulář zde